| CPU | 2x Xeon Gold 6148 2.4Ghz 20C |
| Memory | -256GB DDR4 |
| Hard Drives | Purchase Caddy Through Our Store |
| Controllers | 1x H730pp |
| GPU | 3x Dell V100 16GB |
| Motherboard | R740XD |
| Front Bays | 24 Bay 2.5" SFF |
| Caddies | Purchase Caddy Through Our Store |
| PSU Slots | Dual PSU Slots |
| Power Supply | 2 |
| Mounting | Purchase Rails Through Our Store |
| Warranty | 60 Day Seller Warranty |
711006-03312026-2U-R740XD-24BS-H730P-2PS
04/24/2026
| CPU | 2x Xeon Gold 6148 2.4Ghz 20C |
| Memory | -256GB DDR4 |
| Hard Drives | Purchase Caddy Through Our Store |
| Controllers | 1x H730pp |
| GPU | 3x Dell V100 16GB |
| Motherboard | R740XD |
| Front Bays | 24 Bay 2.5" SFF |
| Caddies | Purchase Caddy Through Our Store |
| PSU Slots | Dual PSU Slots |
| Power Supply | 2 |
| Mounting | Purchase Rails Through Our Store |
| Warranty | 60 Day Seller Warranty |
711006-03312026-2U-R740XD-24BS-H730P-2PS
04/24/2026