| CPU | 1x AMD EPYC 7551 2.0GHz 32C |
| Memory | 64GB DDR4 |
| PCie RAID controller card | BOSS card 2x M.2 240GB |
| OB NIC | 2x 10GE SFP+T |
| Motherboard | R6415 |
| Front Bays | 10 Bay 2.5" SFF |
| Caddies | Purchase Caddy Through Our Store |
| PSU Slots | Dual PSU Slots |
| Power Supply | 2 |
| Mounting | Purchase Rails Through Our Store |
| Warranty | 60 Day Seller Warranty |
712602-05052026-1U-R6415-10BS-SAS-3-1x7551-2XPSU
JLP 05/14/2026
| CPU | 1x AMD EPYC 7551 2.0GHz 32C |
| Memory | 64GB DDR4 |
| PCie RAID controller card | BOSS card 2x M.2 240GB |
| OB NIC | 2x 10GE SFP+T |
| Motherboard | R6415 |
| Front Bays | 10 Bay 2.5" SFF |
| Caddies | Purchase Caddy Through Our Store |
| PSU Slots | Dual PSU Slots |
| Power Supply | 2 |
| Mounting | Purchase Rails Through Our Store |
| Warranty | 60 Day Seller Warranty |
712602-05052026-1U-R6415-10BS-SAS-3-1x7551-2XPSU
JLP 05/14/2026