| CPU | AMD Genoa 9654 96 core 2.4 Ghz SP5 CPU 360W |
| Memory | 64GB DDR5 |
| Hard Drives | 1x 1TB NVME M.2 |
| GPU | RTX 4090 24GB |
Secondary Chassis/Motherboard Specs
| Motherboard | H13SSL-NT |
| Form Factor | Tower |
| Power | 1x ATX-MT1200W |
| Warranty | 60 Day Seller warranty |
SKU: 71100-H13SSL-NT-EPYC-9654
JLP 05/11/2026
| CPU | AMD Genoa 9654 96 core 2.4 Ghz SP5 CPU 360W |
| Memory | 64GB DDR5 |
| Hard Drives | 1x 1TB NVME M.2 |
| GPU | RTX 4090 24GB |
Secondary Chassis/Motherboard Specs
| Motherboard | H13SSL-NT |
| Form Factor | Tower |
| Power | 1x ATX-MT1200W |
| Warranty | 60 Day Seller warranty |
SKU: 71100-H13SSL-NT-EPYC-9654
JLP 05/11/2026