| CPU | 2x Gold 6148 2.4Ghz 20C |
| Memory | 256GB DDR4 |
| Hard Drives | Purchase Caddy Through Our Store |
| Controllers | No Raid |
| Motherboard | R640 |
| Front Bays | 8 Bay 2.5" SFF |
| Caddies | Purchase Caddy Through Our Store |
| PSU Slots | Dual PSU Slots |
| Power Supply | 2 |
| Mounting | Purchase Rails Through Our Store |
| Warranty | 60 Day Seller Warranty |
711007-02192026-R640-8SFF-SATA-2xPSU
JLP 04/24/2026
| CPU | 2x Gold 6148 2.4Ghz 20C |
| Memory | 256GB DDR4 |
| Hard Drives | Purchase Caddy Through Our Store |
| Controllers | No Raid |
| Motherboard | R640 |
| Front Bays | 8 Bay 2.5" SFF |
| Caddies | Purchase Caddy Through Our Store |
| PSU Slots | Dual PSU Slots |
| Power Supply | 2 |
| Mounting | Purchase Rails Through Our Store |
| Warranty | 60 Day Seller Warranty |
711007-02192026-R640-8SFF-SATA-2xPSU
JLP 04/24/2026