| CPU | 2x Intel Xeon Gold 5320 2.2GHz 26C |
| Memory | No Memory |
| Hard Drives | Purchase Hard Drive/SSD Through Our Store |
| Controllers | N/A |
| Motherboard | R650 |
| Front Bays | 8 Bay 2.5" SF |
| Caddies | Purchase Caddy Through Our Store |
| PSU Slots | Dual PSU Slots |
| Power Supply | 2 |
| Mounting | Purchase Rails Through Our Store |
| Warranty | 60 Day Seller Warranty |
SKU: 714711-01292026-1U-R650-8SFF-SATA-2xPSU
JLP 05/28/2026
| CPU | 2x Intel Xeon Gold 5320 2.2GHz 26C |
| Memory | No Memory |
| Hard Drives | Purchase Hard Drive/SSD Through Our Store |
| Controllers | N/A |
| Motherboard | R650 |
| Front Bays | 8 Bay 2.5" SF |
| Caddies | Purchase Caddy Through Our Store |
| PSU Slots | Dual PSU Slots |
| Power Supply | 2 |
| Mounting | Purchase Rails Through Our Store |
| Warranty | 60 Day Seller Warranty |
SKU: 714711-01292026-1U-R650-8SFF-SATA-2xPSU
JLP 05/28/2026