Dell
| CPU | 4x Xeon Platinum 8100 series |
| Memory | 256GB DDR4 |
| Hard Drives | Purchase Hard Drive/SSD Through Our Store |
| Controllers | 1x H740P |
| Motherboard | R840 |
| Front Bays | 8 Bay 2.5" SFF |
| Caddies | Purchase Caddy Through Our Store |
| PSU Slots | Dual PSU Slots |
| Power Supply | 2 |
| Mounting | Purchase Rails Through Our Store |
| Warranty | 60 Day Seller Warranty |
SKU: 704315 | 704314 | 704313 |704303 | 704304 | 704305 | 704306 | 704307 | 704308 | 704310 | 704311 | 704312
RDV 02/12/2026
| CPU | 4x Xeon Platinum 8100 series |
| Memory | 256GB DDR4 |
| Hard Drives | Purchase Hard Drive/SSD Through Our Store |
| Controllers | 1x H740P |
| Motherboard | R840 |
| Front Bays | 8 Bay 2.5" SFF |
| Caddies | Purchase Caddy Through Our Store |
| PSU Slots | Dual PSU Slots |
| Power Supply | 2 |
| Mounting | Purchase Rails Through Our Store |
| Warranty | 60 Day Seller Warranty |
SKU: 704315 | 704314 | 704313 |704303 | 704304 | 704305 | 704306 | 704307 | 704308 | 704310 | 704311 | 704312
RDV 02/12/2026