| CPU | 2x AMD EPYC 7H12 2.6GHz 64Core |
| Memory | 128GB | 512GB DDR4 |
| Hard Drives | Purchase Hard Drive/SSD Through Our Store |
| Motherboard | R7525 |
| Front Bays | 16 Bay 2.5" SFF |
| Caddies | Purchase Caddy Through Our Store |
| PSU Slots | Dual PSU Slots |
| Power Supply | 2 |
| Mounting | Purchase Rails Through Our Store |
| Warranty | 60 Day Seller Warranty |
variant
JLP 03/26/2026
| CPU | 2x AMD EPYC 7H12 2.6GHz 64Core |
| Memory | 128GB | 512GB DDR4 |
| Hard Drives | Purchase Hard Drive/SSD Through Our Store |
| Motherboard | R7525 |
| Front Bays | 16 Bay 2.5" SFF |
| Caddies | Purchase Caddy Through Our Store |
| PSU Slots | Dual PSU Slots |
| Power Supply | 2 |
| Mounting | Purchase Rails Through Our Store |
| Warranty | 60 Day Seller Warranty |
variant
JLP 03/26/2026