| CPU | 1x Intel Xeon 3104 1.7Ghz 6C |
| Memory | 32GB DDR4 |
| Hard Drives | Purchase Caddy Through Our Store |
| Motherboard | Cisco UCSC-C220-M5SX |
| Front Bays | -10x 2.5" SFF -NVMe Support Up to 2× NVMe SSDs (bays 1–2 only) |
| Caddies | Purchase Caddy Through Our Store |
| Power Supply | 2 |
| Use Case | Virtualization, database, cloud, enterprise workloads |
| Warranty | 60 Day Seller Warranty |
04162026-UCSC-C220-M5SX
JLP 04/24/2026
| CPU | 1x Intel Xeon 3104 1.7Ghz 6C |
| Memory | 32GB DDR4 |
| Hard Drives | Purchase Caddy Through Our Store |
| Motherboard | Cisco UCSC-C220-M5SX |
| Front Bays | -10x 2.5" SFF -NVMe Support Up to 2× NVMe SSDs (bays 1–2 only) |
| Caddies | Purchase Caddy Through Our Store |
| Power Supply | 2 |
| Use Case | Virtualization, database, cloud, enterprise workloads |
| Warranty | 60 Day Seller Warranty |
04162026-UCSC-C220-M5SX
JLP 04/24/2026