| CPU | 2x Xeon Gold 6130 2.10GHz 16 Core |
| Memory | Option -64GB DDR4 -128GB DDR3 |
| Hard Drives | Purchase Hard Drive/SSD Through Our Store |
| Motherboard | DL360 Gen10 |
| Front Bays | 8 Bay 2.5" |
| Caddies | Purchase Caddy Through Our Store |
| PSU Slots | Dual PSU Slots |
| Power Supply | 2 |
| Mounting | Purchase Rails Through Our Store |
| Warranty | 60 Day Seller Warranty |
SKU:
712813-01232026-DL360-DIsk-Drive
712812-01232026-DL360-DIsk-Drive
JLP 05/11/2026
| CPU | 2x Xeon Gold 6130 2.10GHz 16 Core |
| Memory | Option -64GB DDR4 -128GB DDR3 |
| Hard Drives | Purchase Hard Drive/SSD Through Our Store |
| Motherboard | DL360 Gen10 |
| Front Bays | 8 Bay 2.5" |
| Caddies | Purchase Caddy Through Our Store |
| PSU Slots | Dual PSU Slots |
| Power Supply | 2 |
| Mounting | Purchase Rails Through Our Store |
| Warranty | 60 Day Seller Warranty |
SKU:
712813-01232026-DL360-DIsk-Drive
712812-01232026-DL360-DIsk-Drive
JLP 05/11/2026