| CPU | 1x Silver 4214 24C 2.2GHz |
| Memory | 64GB PC4 |
| Hard Drives | Purchase Hard Drive/SSD Through Our Store |
| OB NIC | N/A |
| Motherboard | X11SPW-TF |
| Front Bays | 4 × 3.5″ hot-swap SATA3 (6 Gb/s) bays |
| Caddies | 4 x 3.5" Caddies Included |
| PSU Slots | Dual PSU Slots |
| Power Supply | 2 |
| Mounting | With Rails |
| Warranty | 60 Day Seller Warranty |
SKU: 714700-005222026-1U-X11SPW-TF-4BLFF-1x4214-SAS-2PSU
JLP 05/28/2026
| CPU | 1x Silver 4214 24C 2.2GHz |
| Memory | 64GB PC4 |
| Hard Drives | Purchase Hard Drive/SSD Through Our Store |
| OB NIC | N/A |
| Motherboard | X11SPW-TF |
| Front Bays | 4 × 3.5″ hot-swap SATA3 (6 Gb/s) bays |
| Caddies | 4 x 3.5" Caddies Included |
| PSU Slots | Dual PSU Slots |
| Power Supply | 2 |
| Mounting | With Rails |
| Warranty | 60 Day Seller Warranty |
SKU: 714700-005222026-1U-X11SPW-TF-4BLFF-1x4214-SAS-2PSU
JLP 05/28/2026