| CPU | 2x Interl Xeon E5-2650V3 2.3Ghz 10C |
| Memory | 256GB DDR4 RAM KIT (Total RAM) |
| Hard Drives | Purchase Hard Drive/SSD Through Our Store |
| Backplane |
BPN-SAS-815TQ |
| OB NIC | AOC-UR-I4XT-P 1U 4x RJ45 10GBase-T |
| Motherboard | X10DRU-i+ |
| Front Bays | 4x 3.5" Drive Bays |
| Caddies | No Caddies |
| PSU Slots | Dual PSU Slots |
| Power | 1x PSU |
| Mounting | With Rail Kit |
| Warranty | 60 Day Seller Warranty |
SKU: 713902-C-1U-X10DRU-i+-4BLSATA
JLP 05/19/2026
| CPU | 2x Interl Xeon E5-2650V3 2.3Ghz 10C |
| Memory | 256GB DDR4 RAM KIT (Total RAM) |
| Hard Drives | Purchase Hard Drive/SSD Through Our Store |
| Backplane |
BPN-SAS-815TQ |
| OB NIC | AOC-UR-I4XT-P 1U 4x RJ45 10GBase-T |
| Motherboard | X10DRU-i+ |
| Front Bays | 4x 3.5" Drive Bays |
| Caddies | No Caddies |
| PSU Slots | Dual PSU Slots |
| Power | 1x PSU |
| Mounting | With Rail Kit |
| Warranty | 60 Day Seller Warranty |
SKU: 713902-C-1U-X10DRU-i+-4BLSATA
JLP 05/19/2026