| CPU | 2x E5-2673 V4 2.3Ghz 20C |
| Memory | 256GB DDR4 |
| Hard Drives | Purchase Hard Drive/SSD Through Our Store |
| Controllers |
1x HBA 3008 ITmode |
| OB NIC | 4x RJ45 10GBase-T |
| Motherboard | X10DRU-i+ |
| Front Bays | 4x 3.5" Drive Bays |
| Caddies | 4x 3.5" Caddy |
| PSU Slots | Dual PSU Slots |
| Power | 2x PSU |
| Mounting | With Rail Kit |
| Warranty | 60 Day Seller Warranty |
SKU: 714801-C-1U-X10DRU-i+-4BLSATA
JLP 05/19/2026
| CPU | 2x E5-2673 V4 2.3Ghz 20C |
| Memory | 256GB DDR4 |
| Hard Drives | Purchase Hard Drive/SSD Through Our Store |
| Controllers |
1x HBA 3008 ITmode |
| OB NIC | 4x RJ45 10GBase-T |
| Motherboard | X10DRU-i+ |
| Front Bays | 4x 3.5" Drive Bays |
| Caddies | 4x 3.5" Caddy |
| PSU Slots | Dual PSU Slots |
| Power | 2x PSU |
| Mounting | With Rail Kit |
| Warranty | 60 Day Seller Warranty |
SKU: 714801-C-1U-X10DRU-i+-4BLSATA
JLP 05/19/2026