| CPU | 2x Xeon E5-2695 V4 2.1GHz 18-Core |
| Memory | 64GB DDR4 |
| Hard Drives | Purchase Hard Drive/SSD Through Our Store |
| Controllers | N/A |
| OB NIC | N/A |
Secondary Chassis/Motherboard Specs
| Server Chassis/Case | SSG-6048R-E1CR36L |
| Motherboard | X10DRH-iT |
| Front Bays | 36x 3.5" Drive Bays |
| Caddies Included | Purchase Caddy Through Our Store |
| Power | 2 |
| Mounting | Rail Kit Included |
| Warranty | 60day Seller Warranty |
SKU: 714707-4U-X10DRH-iT-36BL-S3-2PS
JLP 05/28/2026
| CPU | 2x Xeon E5-2695 V4 2.1GHz 18-Core |
| Memory | 64GB DDR4 |
| Hard Drives | Purchase Hard Drive/SSD Through Our Store |
| Controllers | N/A |
| OB NIC | N/A |
Secondary Chassis/Motherboard Specs
| Server Chassis/Case | SSG-6048R-E1CR36L |
| Motherboard | X10DRH-iT |
| Front Bays | 36x 3.5" Drive Bays |
| Caddies Included | Purchase Caddy Through Our Store |
| Power | 2 |
| Mounting | Rail Kit Included |
| Warranty | 60day Seller Warranty |
SKU: 714707-4U-X10DRH-iT-36BL-S3-2PS
JLP 05/28/2026